Автобуски превоз кон и од Истанбул

Удобност во автобусот

Нашите автобуси се опремени со удобни седишта, тоалет, Wi-Fi конекција и приклучоци за струја.
Нашите услуги во автобусот

Целосна флексибилност

Можеш да го откажеш патувањето или да ја промениш резервацијата најдоцна 15 минути пред поаѓање.
Направи промена на резервацијата

Пристигни на време

Ќе те превеземе удобно и на време: 9 од 10 наши автобуси пристигнуваат точно на време.
Тековни информации за линиите

Патувај еколошки прифатливо

Нашите ефикасни автобуси имаат докажано мал јаглероден отпечаток по извозен патник на километар.
Допринеси за животната средина

На оваа страница


Автобуски постојки во Истанбул

Напомена: билетот ќе ги содржи најновите ажурирани информации за адреса

İstanbul Alibeyköy bus station

İstanbul Dudullu bus station

İstanbul Esenler bus station

Sultanbeyli Biniş Durağı

Откриј ги сите дестинации

Истражи ја мапата
Истанбул: Кратки информации
Градови - директна линија

241

Број на автобуски постојки

4

Земја

Турција

Еколошки прифатлив превоз?

Да


Услугите во автобус зависат од достапноста