Ако имаш тешкотии во пристапувањето до оваа веб-страница, јави ни се на +39 02 947 59 208 или послужи се со FlixBus апликацијата на Google Assistant.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

За жал, нема ништо на располагање од избраното

Се извинуваме, нема ништо на располагање од избраното

Со оглед на тоа дека постојано ја ажурираме мрежата на автобуски линии...

Понекогаш може да се случи одредена релација или постојка да биде укината. Треба постојано да ги следиш информациите затоа што твојата омилена дестинација или твојата омилена постојка може повторно ќе се најдат во распоредот на FlixBus!
 

Биди информиран/а преку билтенот на FlixBus

Регистрирај се за да го добиваш нашиот бесплатен билтен или стани фан на нашата страница на Facebook и ќе можеш веднаш да дознаеш кога твојата линија ќе биде повторно активирана.

Најди ја најблиската автобуска постојка со помош на нашата апликација

Сите места на поаѓање што се во распоред и нивното време на поаѓање може да се најдат на нашата страница за автобуски станици и возен ред . Картата на која се прикажани сите линии од нашата мрежа може да се најде на страницата со автобуски линии .