Ако имаш тешкотии во пристапувањето до оваа веб-страница, јави ни се на +39 02 947 59 208 или послужи се со FlixBus апликацијата на Google Assistant.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Билтен

Со билтенот на FlixBus повеќе нема да испуштиш ниту една новост

Регистрирај се сега за никогаш да не испуштиш некоја добра зделка!

Регистрирај се веднаш за да го добиваш бесплатниот билтен на FlixBus и секогаш прв/а да дознаваш за:

✓  Понуди со супер заштеда       

✓  Фантастични наградни игри       

✓  Понуди со купони        

✓  Нови дестинации, нови линии       

✓  Испиративни препораки за патување

Регистрирај се овде за да добиваш примерок од бесплатниот билтен на FlixBus по е-пошта!