Ако имаш тешкотии во пристапувањето до оваа веб-страница, јави ни се на +39 02 947 59 208 или послужи се со FlixBus апликацијата на Google Assistant.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Ваучери за патување со автобус

Купи поклон-картички за патување и освој бесплатни ваучери со FlixBus.

Купувај поклон-картички и освојувај ваучери

Патување со автобус низ Европа со поклон-картичките од FlixBus

Нашите поклон-картички

Поклон-картичка од FlixBus - совршен подарок за секоја прилика! Не можеш да се одлучиш каков поклон да купиш за саканиот/саканата? Зар има подобар поклон од патување до некоја од над 2.500-те европски дестинации што ги нудиме?

Нашите поклон-картички за патување со автобус се достапни во износ од: €10, €25 и €40. Само избери го посакуваниот износ, плати онлајн преку нашиот фаншоп и ние потоа ќе ти го испратиме ваучерот директно по е-пошта. Поклон-картичката лесно се искористува при правењето резервација на FlixBus.com – само внеси го кодот при постапката за резервација.

добие ваучер

Добиј бесплатни ваучери за патување со автобус...

Сакаш да добиеш бесплатни ваучери? И да патуваш низ Европа по најповолни цени до сега? Или можеби да патуваш бесплатно доколку учествуваш во некоја од нашите наградни игри? Нема проблем!

Ние често организираме наградни игри, извлекувања и доделувања на награди по случаен избор. Не пропуштај ги! Без разлика дали станува збор за натпревар за „дизајнирање автобус“ или селфи предизвик на некоја од нашите нови линии во Европа, секогаш имаш можност да освоиш ваучер или бесплатно патување со FlixBus.

Само регистрирај се за да го добиваш нашиот онлајн билтен уште денес. Не само што ќе добиваш ексклузивни понуди, попусти и ваучери, туку и прв/а ќе ги дознаваш сите новости поврзани со FlixBus.

Кликни „Ми се допаѓа“ на нашата Facebook страница и никогаш нема да ги пропуштиш нашите ексклузивни понуди и можности за добивање награди – дознај прв/а за сите промоции, натпревари и доделувања награди!