Автобуски превоз Братислава (Аеродром) ↔ Марибор

почнувајќи од 2.139 ден

Удобност во автобусот

Нашите автобуси се опремени со удобни седишта, тоалет, Wi-Fi конекција и приклучоци за струја.
Нашите услуги во автобусот

Целосна флексибилност

Можеш да го откажеш патувањето или да ја промениш резервацијата најдоцна 15 минути пред поаѓање.
Направи промена на резервацијата

Пристигни на време

Ќе те превеземе удобно и на време: 9 од 10 наши автобуси пристигнуваат точно на време.
Тековни информации за линиите

Патувај еколошки прифатливо

Нашите ефикасни автобуси имаат докажано мал јаглероден отпечаток по извозен патник на километар.
Допринеси за животната средина

Автобуски постојки во Братислава (Аеродром)

Напомена: билетот ќе ги содржи најновите ажурирани информации за адреса

Аеродром Братислава

Откриј ги сите дестинации

Истражи ја мапата
Братислава (Аеродром) - Марибор : Кратки информации
Плаќање преку интернет

Да

Далечина

214 км

Директна врска

Да

Еколошки прифатлив превоз?

Да


Услугите во автобус зависат од достапноста