Автобуски превоз Либек ↔ Прага

почнувајќи од 2.069 ден

Удобност во автобусот

Нашите автобуси се опремени со удобни седишта, тоалет, Wi-Fi конекција и приклучоци за струја.
Нашите услуги во автобусот

Целосна флексибилност

Можеш да го откажеш патувањето или да ја промениш резервацијата најдоцна 15 минути пред поаѓање.
Направи промена на резервацијата

Пристигни на време

Ќе те превеземе удобно и на време: 9 од 10 наши автобуси пристигнуваат точно на време.
Тековни информации за линиите

Патувај еколошки прифатливо

Нашите ефикасни автобуси имаат докажано мал јаглероден отпечаток по извозен патник на километар.
Допринеси за животната средина

На оваа страница


Патувања:Либек Прага (27/01/2023)

13:45 ч.
Либек
Прага
Скоро полн
15:25 ч.
Либек
Prague Anděl
Скоро полн
18:47 ч.
Либек
Prague Černý Most
Половично полн
Најди ги сите датуми и времиња за оваа линија

Автобуски постојки во Либек

Напомена: билетот ќе ги содржи најновите ажурирани информации за адреса

Откриј ги сите дестинации


Услугите во автобус зависат од достапноста