hero image

Автобуски превоз Милан ↔ Бордо

почнувајќи од 5.999 ден

Удобност во автобусот

Нашите автобуси се опремени со удобни седишта, тоалет, Wi-Fi конекција и приклучоци за струја.
Нашите услуги во автобусот

Целосна флексибилност

Можеш да го откажеш патувањето или да ја промениш резервацијата најдоцна 15 минути пред поаѓање.
Направи промена на резервацијата

Пристигни на време

Ќе те превеземе удобно и на време: 9 од 10 наши автобуси пристигнуваат точно на време.
Тековни информации за линиите

Патувај еколошки прифатливо

Нашите ефикасни автобуси имаат докажано мал јаглероден отпечаток по извозен патник на километар.
Допринеси за животната средина

На оваа страница


Патувања:Милан Бордо (13/08/2022)

19:40 ч.
Милан
Бордо
Скоро полн
16:20 ч.
Милан
Бордо
Скоро полн
Најди ги сите датуми и времиња за оваа линија

Автобуски постојки во Милан

Напомена: билетот ќе ги содржи најновите ажурирани информации за адреса

Милано (автобуска станица Лампуњано)

Cormano - Cusano Milanino (motorway A4 eastbound)

Cormano - Cusano Milanino (motorway A4 westbound)

Milan (San Donato M3)

Милано („Sesto San Giovanni M1“)

Milan (Stazione centrale - Linate shuttle)

Milan (Stazione Centrale - MXP Shuttle)

Milan (Stazione Centrale - Orio Shuttle)

Откриј ги сите дестинации

Избери од над 2.500 патувачки дестинации во 37 земји.

Истражи ја мапата
Милан - Бордо : Кратки информации
Плаќање преку интернет

Да

Далечина

768 км

Директна врска

Да

Еколошки прифатлив превоз?

Да


Услугите во автобус зависат од достапноста