Автобуски превоз Пасау ↔ Скопје

почнувајќи од 5.249 ден

Удобност во автобусот

Нашите автобуси се опремени со удобни седишта, тоалет, Wi-Fi конекција и приклучоци за струја.
Нашите услуги во автобусот

Целосна флексибилност

Можеш да го откажеш патувањето или да ја промениш резервацијата најдоцна 15 минути пред поаѓање.
Направи промена на резервацијата

Пристигни на време

Ќе те превеземе удобно и на време: 9 од 10 наши автобуси пристигнуваат точно на време.
Тековни информации за линиите

Патувај еколошки прифатливо

Нашите ефикасни автобуси имаат докажано мал јаглероден отпечаток по извозен патник на километар.
Допринеси за животната средина

На оваа страница


Патувања:Пасау Скопје (01/12/2022)

21:20 ч.
Пасау
Скопје
Претежно празно
Најди ги сите датуми и времиња за оваа линија

Автобуски постојки во Пасау

Напомена: билетот ќе ги содржи најновите ажурирани информации за адреса

Passau central bus station

Централна железничка станица Пасау

Откриј ги сите дестинации

Истражи ја мапата
Пасау - Скопје : Кратки информации
Плаќање преку интернет

Да

Далечина

960 км

Директна врска

Да

Еколошки прифатлив превоз?

Да


Услугите во автобус зависат од достапноста