hero image

Автобуски превоз кон и од Афион

Удобност во автобусот

Нашите автобуси се опремени со удобни седишта, тоалет, Wi-Fi конекција и приклучоци за струја.
Нашите услуги во автобусот

Целосна флексибилност

Можеш да го откажеш патувањето или да ја промениш резервацијата најдоцна 15 минути пред поаѓање.
Направи промена на резервацијата

Пристигни на време

Ќе те превеземе удобно и на време: 9 од 10 наши автобуси пристигнуваат точно на време.
Тековни информации за линиите

Патувај еколошки прифатливо

Нашите ефикасни автобуси имаат докажано мал јаглероден отпечаток по извозен патник на километар.
Допринеси за животната средина

Автобуски постојки во Афион

Напомена: билетот ќе ги содржи најновите ажурирани информации за адреса

Afyon bus station

Afyon Kamil Koç rest station

Откриј ги сите дестинации

Избери од над 2.500 патувачки дестинации во 37 земји.

Истражи ја мапата
Афион: Кратки информации
Градови - директна линија

213

Број на автобуски постојки

2

Земја

Турција

Еколошки прифатлив превоз?

Да


Услугите во автобус зависат од достапноста