Автобуски превоз кон и од Сан Бенедето дел Тронто

Удобност во автобусот

Нашите автобуси се опремени со удобни седишта, тоалет, Wi-Fi конекција и приклучоци за струја.
Нашите услуги во автобусот

Целосна флексибилност

Можеш да го откажеш патувањето или да ја промениш резервацијата најдоцна 15 минути пред поаѓање.
Направи промена на резервацијата

Пристигни на време

Ќе те превеземе удобно и на време: 9 од 10 наши автобуси пристигнуваат точно на време.
Тековни информации за линиите

Патувај еколошки прифатливо

Нашите ефикасни автобуси имаат докажано мал јаглероден отпечаток по извозен патник на километар.
Допринеси за животната средина

Автобуски постојки во Сан Бенедето дел Тронто

Напомена: билетот ќе ги содржи најновите ажурирани информации за адреса

San Benedetto del Tronto (Piazza Cesare Battisti 5/7)

San Benedetto del Tronto (Piazza Nardone)

Откриј ги сите дестинации

Истражи ја мапата
Сан Бенедето дел Тронто: Кратки информации
Градови - директна линија

16

Број на автобуски постојки

2

Земја

Италија

Еколошки прифатлив превоз?

Да


Услугите во автобус зависат од достапноста