Автобуски превоз кон и од Лусена-дель-Пуэрто

Удобност во автобусот

Нашите автобуси се опремени со удобни седишта, тоалет, Wi-Fi конекција и приклучоци за струја.
Нашите услуги во автобусот

Целосна флексибилност

Можеш да го откажеш патувањето или да ја промениш резервацијата најдоцна 15 минути пред поаѓање.
Направи промена на резервацијата

Пристигни на време

Ќе те превеземе удобно и на време: 9 од 10 наши автобуси пристигнуваат точно на време.
Тековни информации за линиите

Патувај еколошки прифатливо

Нашите ефикасни автобуси имаат докажано мал јаглероден отпечаток по извозен патник на километар.
Допринеси за животната средина

Автобуски постојки во Лусена-дель-Пуэрто

Напомена: билетот ќе ги содржи најновите ажурирани информации за адреса

Lucena del Puerto

Откриј ги сите дестинации

Истражи ја мапата
Лусена-дель-Пуэрто: Кратки информации
Градови - директна линија

1

Број на автобуски постојки

1

Земја

Шпанија

Еколошки прифатлив превоз?

Да


Услугите во автобус зависат од достапноста