Ако имаш тешкотии во пристапувањето до оваа веб-страница, јави ни се на +39 02 947 59 208 или послужи се со FlixBus апликацијата на Google Assistant.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Нашата компанија

Дознај повеќе за FlixBus
Сѐ што треба да знаеш за нас!
Безбедност во автобусите на FlixBus
Безбедноста на патниците е наш главен приоритет
Патувај еколошки со Flixbus
FlixBus сега е поеколошки од кога било претходно
Сѐ што треба да знаеш за работата во Flixbus
Најди ја твојата работа од соништата во FlixBus!
Вести за FlixBus
FlixBus е горд на соработката со бројни партнери од цела Европа
Стани партнер на FlixBus
Задоволни корисници на FlixBus
Го цениме твоето мислење!
Цените на билетите на FlixBus
Дознај повеќе за нашите неверојатни цени
Слободно обрати ни се!