§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Автобуски превоз кон и од Берлин почнувајќи од 299ден

Удобно автобуско патување на долги релации

Удобност во автобусот

Нашите автобуси се опремени со удобни седишта, тоалет, Wi-Fi конекција и приклучоци за струја.
Нашите услуги во автобусот
Флексибилност за откажување или за промена на резервацијата

Целосна флексибилност

Можеш да го откажеш патувањето или да ја промениш резервацијата најдоцна 15 минути пред поаѓање.

Направи промена на резервацијата
Пристигни на твојата дестинација на време

Пристигни на време

Ќе те превеземе удобно и на време: 9 од 10 наши автобуси пристигнуваат точно на време.

Тековни информации за линиите
Патувањето со автобус може да биде еколошко

Патувај еколошки прифатливо

Нашите ефикасни автобуси имаат докажано мал јаглероден отпечаток по извозен патник на километар.

Допринеси за животната средина

Брзи информации за Берлин

Автобуски билет од 299ден
Број на градови до кои може да се стигне директно Берлин 420
Број на автобуски постојки во Берлин 20
Земја Германија

Твоите автобуски постојки во Берлин

notice Треба да знаеш дека има 20 автобуски постојки во Берлин