§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Автобуски превоз кон и од Лавов почнувајќи од 669ден

Удобно автобуско патување на долги релации

Удобност во автобусот

Нашите автобуси се опремени со удобни седишта, тоалет, Wi-Fi конекција и приклучоци за струја.
Нашите услуги во автобусот
Флексибилност за откажување или за промена на резервацијата

Целосна флексибилност

Можеш да го откажеш патувањето или да ја промениш резервацијата најдоцна 15 минути пред поаѓање.

Направи промена на резервацијата
Пристигни на твојата дестинација на време

Пристигни на време

Ќе те превеземе удобно и на време: 9 од 10 наши автобуси пристигнуваат точно на време.

Тековни информации за линиите
Патувањето со автобус може да биде еколошко

Патувај еколошки прифатливо

Нашите ефикасни автобуси имаат докажано мал јаглероден отпечаток по извозен патник на километар.

Допринеси за животната средина

Твоите автобуски постојки во Лавов

Треба да знаеш дека има 2 автобуски постојки во Лавов

Брзи информации за Лавов

Автобуски билет од 669ден
Број на градови до кои може да се стигне директно Лавов 43
Број на автобуски постојки во Лавов 2
Земја Украина