Автобуски превоз кон и од Тосийя

Удобност во автобусот

Нашите автобуси се опремени со удобни седишта, тоалет, Wi-Fi конекција и приклучоци за струја.
Нашите услуги во автобусот

Целосна флексибилност

Можеш да го откажеш патувањето или да ја промениш резервацијата најдоцна 15 минути пред поаѓање.
Направи промена на резервацијата

Пристигни на време

Ќе те превеземе удобно и на време: 9 од 10 наши автобуси пристигнуваат точно на време.
Тековни информации за линиите

Патувај еколошки прифатливо

Нашите ефикасни автобуси имаат докажано мал јаглероден отпечаток по извозен патник на километар.
Допринеси за животната средина

Автобуски постојки во Тосийя

Напомена: билетот ќе ги содржи најновите ажурирани информации за адреса

Onur Park rest statıon

Tosya bus station

Откриј ги сите дестинации

Истражи ја мапата
Тосийя: Кратки информации
Градови - директна линија

75

Број на автобуски постојки

2

Земја

Турција

Еколошки прифатлив превоз?

Да


Услугите во автобус зависат од достапноста

Flix - Something went wrong
Flix Logo

Looks like something went wrong

Sorry about that! We're working on getting things back up and running. Go to the homepage