Автобуски превоз кон и од Варшавски Аеродром Модлин

Удобност во автобусот

Нашите автобуси се опремени со удобни седишта, тоалет, Wi-Fi конекција и приклучоци за струја.
Нашите услуги во автобусот

Целосна флексибилност

Можеш да го откажеш патувањето или да ја промениш резервацијата најдоцна 15 минути пред поаѓање.
Направи промена на резервацијата

Пристигни на време

Ќе те превеземе удобно и на време: 9 од 10 наши автобуси пристигнуваат точно на време.
Тековни информации за линиите

Патувај еколошки прифатливо

Нашите ефикасни автобуси имаат докажано мал јаглероден отпечаток по извозен патник на километар.
Допринеси за животната средина

Автобуски постојки во Варшавски Аеродром Модлин

Напомена: билетот ќе ги содржи најновите ажурирани информации за адреса

Nowy Dwór Mazowiecki, MPL Warszawa - Modlin

Откриј ги сите дестинации

Истражи ја мапата
Варшавски Аеродром Модлин: Кратки информации
Градови - директна линија

64

Број на автобуски постојки

1

Земја

Полска

Еколошки прифатлив превоз?

Да


Услугите во автобус зависат од достапноста